תפריט

חופי רחצה

גיי בישראל ומחפש חופי רחצה? צפה ברשימה מקיפה ועדכנית של מקומות, עסקים וארגונים מומלצים לקהל ההומואים והגייז בישראל באתר Gay.org.il.

הרצליה
חוף געש

חוף געש

חוף געש
תל אביב יפו
חוף הילטון

חוף הילטון

חוף הילטון

קרוזינג בתל אביב וחוף געש

אם גם אתם אוהבים להכיר גברים חתיכים וארוניסטים במקומות ציבוריים, וליהנות מסטוצים בטבע, בין העצים או על חוף הים – כדאי שתכירו את שלושת המקומות העיקריים לקרוזינג בישראל. באופן מפתיע, בשניים מהם יש שילוב מנצח של חורשה וירוק מצד אחד, ושמש מחממת ושמיים כחולים מצד שני. כן, לעשות סקס בטבע יכול להיות רומנטי מאוד, ובטח אקסטרימי והרפתקני כשאתם לא בטוחים שמישהו צופה בכם, או אולי דווקא נדלקים מזה.

גן העצמאות

מקום הקרוזינג הפופולרי ביותר בישראל וסביר להניח המרכזי והחשוב ביותר בהיסטוריה של הקהילה הגאה. שנים אחרי שלהט"בים, בעיקר הומואים וטרנסג'נדרים, התבקשו להציג תעודות זהות בגן העצמאות, גורשו על ידי המשטרה ולא פעם גם נעצרו, בשנים האחרונות להט"בים החלו לחזור לגן. הגן שנמצא חמש דקות הליכה מהחוף הגאה (חוף הילטון), עדיין מהווה מקום מפגש, בעיקר מיני, ללהט"בים. קצת בדומה למה שהיה שם בשנות ה-80, גם היום מי שיגיעו לגן יהיו בעיקר חרדים, דתיים וארוניסטים.

הימים המומלצים הם ימי חמישי ושישי בשעות הלילה המאוחרות, בעיקר אחרי 23. תוכלו למצוא את הגן בקלות כשתעלו בכיוון חוף הילטון ותיכנסו לאחד השבילים, דרך העצים. אם תראו כמה אנשים בפינות חשוכות כשהמכנסיים שלהם מופשלים או כשהם ללא חולצות, תדעו שהגעתם למקום הנכון.

דרכי הגעה בוויז – "גן העצמאות" (רחוב הירקון, דרך המדרגות לכיוון חוף הים).

חוף הדתיים (ובשמו השני – חוף נורדאו נפרד)

מרחק של 10-15 דקות הליכה משם, לכיוון חוף הילטון וקצת מעבר לו, תגלו איזור קרוזינג שנהיה פופולרי בייחוד בשנה האחרונה. המקום מוכר בשם חוף הדתיים, פשוט כי זה החוף הנפרד היחידי בעיר המיועד לאוכלוסייה החרדית דתית. אבל אל תתבלבלו, רוב ההומואים שמגיעים לשם בשעות הלילה ובעיקר בסופי השבוע הם לא דתיים. אם בכל זאת כשתגיעו לאזור תראו איזה בחור סקרן או מתלבט עם כיפה או בלעדיה, והוא עומד רחוק בצד ובוחן – תרגישו בנוח לגשת. סיכוי גבוה שהוא שם בשביל אותה המטרה ומתבייש לגשת.

הקרוזינג בחוף פופולרי מאוד בימי חמישי בשעות הלילה המאוחרות וכמעט מדי שבוע מגיעה לשם קבוצה של כשלושים דובים. אם זה הטעם שלכם – זו בהחלט סיבה מספיק משכנעת להגיע כדי להכיר ולשכב. לצדם, מגיעים גם חבר'ה חרמנים וסקרנים, גם ארוניסטים אבל לא רק, שרוצים ליהנות בעיקר מסקס על החוף, מהחול, מרעש הגלים ומהבריזה.

דרכי הגעה בוויז – "החוף הנפרד"

געש

החוף הגאה האמיתי הוא כבר מזמן לא רק החוף התל אביבי, וגעש משמש לו תחרות יפה. מאות להט"בים, בעיקר הומואים, מגיעים לחוף מדי סופ"ש. זהו חוף נודיסטים ומי שמרגיש בנוח ורוצה יכול להתפשט וללכת עירום, ומי שמעדיף להישאר עם ספידו או בגד ים מוזמן באותה מידה.

בחוף אין קליטה סלולרית לרוב המכשירים, כך שאין "ברירה" אלא להתחיל לפלרטט ולהכיר אנשים במציאות, כמו שעשינו פעם לפני שהתמכרו לגריינדר. מסוכן לשחות בחוף ללא מציל ולכן רוב המתרחצים נכנסים ללגונות הקטנות מוקפות בסלעים. הקרבה מקלה על ההיכרות של הומואים חתיכים חדשים וכך גם אם תגיעו לבד, תוכלו ליצור חברויות בקלות יחסית.

בגעש תוכלו להתבודד וליהנות מהשקט, בחוף בלי מטקות ורעש של מצילים ומשפחות עם ילדות. ואם תרצו לעשות סקס על החוף, תוכלו למצוא בלי בעיה מקום מבודד ומרוחק וליהנות מהשמש החמה. שלישיות, אורגיות על החוף או התחרמנות ונשיקות במים וכמובן חתיכים בעירום מלא, הם דברים שתוכלו לראות כל פעם כשאתם בגעש.

החורשה בחוף געש 

ואם אתם מעדיפים לעשות סקס בחושך, תוכלו לנסוע לחורשה שנמצאת מרחק של חמש דקות נסיעה או רבע שעה הליכה מהחוף. לחורשה מגיעים החל משקיעת השמש, מתרחצים וגם הומואים שלא הגיעו לגעש אבל בא להם סקס בין העצים. תוכלו להחנות את הרכב בסמוך לחורשה, ולהיכנס אליה ובעזרת אור הירח לבחור מישהו חמוד וליהנות איתו. משם תוכלו לצאת בלי בעיה בחזרה לכביש הראשי.

לגעש ולחורשה מגיעים גם באמצע השבוע לאורך כל שעות היממה אבל הרבה פחות מסופי שבוע.  כמובן שעדיף להגיש לגעש כשם בחודשי הקיץ, בעוד שהחורשה היא אזור קרוזינג לאורך כל השנה. מספרים שתושבי עמק חפר, יקום, נתניה והסביבה מגיעים לשם לא מעט.

דרכי הגעה בוויז: רצועת החוף של געש היא ארוכה מאוד ומתחילה בחוף געש הסטרייטי, אליו תגיעו אם תכתבו בוויז "חוף געש". אך משם יש להמשיך בנסיעה דרך החולות עוד כעשר דקות עד שתגיעו קרוב לכניסה לחוף הגאה. אם אתם מעדיפים להימנע מהכניסה עם הרכב דרך הדיונות, מומלץ להחנות את הרכב ב"תחנת הדלק יקום", לחצות את הגשר לכיוון החוף וללכת כרבע שעה ברגל.