תפריט

שפאגט

תל אביב יפו

ברים גייז

פרטים

כתובת:

נחלת בנימין 43, תל אביב

שפאגט

השפגאט הוקם לפני שבע שנים –  הקהל ההומוגני מקפיד לשמור על צביון הומואי גאה, ידידותי לכולם ועם זאת נאמן לעצמו. ראשון־חמישי ושבת 19:00 עד הלקוח האחרון, שישי 11:00־18:00, 5601758־03

שפגאט – המקום להכיר, לראות ולהיראות

בחודשים האחרונים, השפגאט הפך למוקד המרכז של חיי הלילה של הקהילה הגאה. מאות הומואים מגיעים לשם כדי לאכול, לשתות ולבלות עם חברים. זה המקום בו אפשר להכיר אנשים חדשים בקלות וגם הומואים שלא גרים בתל אביב. האמת, כרגע השפגאט זה הבר היחידי בתל אביב שמיועד לקהילה הגאה ושפועל כל יום משעות הבוקר ועד הלילה – הכל בכפוף להנחיות ולקורונה. השפגאט פתוח כבר יותר מעשר שנים ובזמן מגפת הקורונה, הרחוב שסמוך לשפגאט נסגר לתנועת כלי רכב וכך נוצר מדרחוב שמיועד רק להולכי רגל ואופניים. המדרחוב מזכיר קצת את הרחובות הגאים שיש בהמון ערי בירה באירופה ולהיות שם עושה תחושה טובה בלב של קהילתיות, שקשה למצוא במקומות אחרים. ארגזי בירות, כיסאות ושולחנות, אופניים וגם הומואים וכלביהם מחליפים כעת את תנועת המכוניות בנחלה. במהלך היום, השפגאט עובד כבית קפה ומציע תפריט אוכל וקינוחים. בשעות הערב והלילה, המדרחוב שוקק בהומואים, בכוסות יין, וודקה וקוקטיילים טעימים. אם תעדיפו קצת פחות אנשים ויותר שקט ופרטיות, תוכלו גם לשבת בתוך הבר שבנוי קצת כמו אמפי תיאטרון. אז גם אם אתם לא ממש בקטע של אלכוהול אבל בא לכם מינגלינג ולהתנקות מהאפליקציות ומהשעמום בבית, די בטוח שתמצאו מה שאתם מחפשים בשפגאט – בפנים, בחוץ או באחד הספסלים הסמוכים. איפה? נחלת בנימין 43. מתי? כל יום עד השעות הקטנות של הלילה (2-3 בלילה). פופולרי במיוחד ביום חמישי ומוצ"ש.

תגובות גולשים לגבי שפאגט

התגובות עוברות אישור של מנהל האתר טרם פרסומן.
* תגובות המכילות מספרי טלפון לא יאושרו - לצורך כך ניתן להתכתב בהודעות פרטיות באתר. ההרשמה לאתר היא חינם לחלוטין. להרשמה לחצו.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*